لوازم جانبی اپل

لوازم جانبی اپل

 لوازم جانبی اپل

لوازم جانبی اورجینال اپل

یکی از جذابیت‌های گوشی‌های آیفون لوازم جانبی متنوع آن‌هاست در سایت اپل استریت انواع شارژر آیفون، کابل شارژ آیفون با اندازه مختلف، تبدیل‌های متنوع، شارژر مگ سیف، شارژر MagSafe Duo و باتری پک مگ سیف به فروش می‌رسد. لوازم جانبی‌ اورجینال آیفون با ضمانت اصالت در دسترس خریداری می‌گیرند و تمامی آن‌ها از اپ استور به صورت مستقیم خریداری شده‌اند و شما بدون هیچ نگرانی‌ای می‌توانید این محصولات را خریداری کنید.


شارژر ۲۰ وات USB-C اپل اورجینال

در سال‌های اخیر اپل آداپتور شارژر از جعبه آیفون‌ها حذف کرد و برای خرید شارژر 20 وات اورجینال اپل کافی است به صفحه این محصول مراجعه کنید. این کلگی شارژر آیفون اصل است و توسط اپل به بازار عرضه شده‌ است و بدون نگرانی به آسیب باتری گوشی می‌توانید، آیفون خود را با سرعت مناسبی شارژ کنید و همچنین سعی شده قیمت شارژر 20 وات اورجینال مناسب باشد تا کاربران به طور همزمان از قیمت مناسب و کیفیت بالا بهره‌مند شوند.


کابل USB-C به لایتنینگ اورجینال

از کابل تبدیل USB-C به لایتنینگ اورجینال اپل، می‌توان برای اعمالی همچون شارژ گوشی و انتقال دیتا استفاده کرد. این کابل شارژ باکیفیت در دو اندازه 1 متری و 2 متری با ضمانت اصالت به فروش می‌رسد و شما به کمک آن با سرعت بالا می‌توانید آیفون و آیپد خود را شارژ کنید

دسته‌بندی