اکنون در نزدیک‌ترین زمان به رویداد Far Outقرار داریم، در این زمان خبرهای مبنی بر نسل جدید ساعت‌های اپل شدت گرفته است. طبق این اخبار به نظر می‌رسد که امسال علاوه بر اپل واچ ۸ شاهد ساعت دیگری از این خانواده هستیم که بسیاری آن را اپل واچ 8 پرو می‌نامند.

طبق گفته اکثر منابع معتبر از جمله بلومبرگ و Macrumors در سال 2022 در کنار آیفون ۱۴ شاهد عرضه یک ساعت هوشمند جدید با نام اپل واچ 8 پرو خواهیم بود که دارای برتری‌های فیزیکی نسبت به نسخه ۸ خواهد بود. همان‌طور که می‌دانید اپل از برچسب پرو برای محصولاتی استفاده می‌کند که رده‌بالا و پریمیوم هستند. با پیروی از همین قانون اپل واچ پرو ۸ دارای بدنه‌ای مقاوم‌تر و نمایشگری بزرگ‌تر با ابعاد ۴۷ میلی‌متری نسبت به اپل واچ سری 8 استاندارد است. در ادامه قصد داریم به تفاوت‌های این ساعت با نسخه استاندارد اپل واچ بپردازیم و امکانات احتمالی آن را بررسی کنیم.

ویژگی های احتمالی اپل واچ پرو 8عکس اپل واچ 8 پرو و 8 در کنار هم

مهم‌ترین ویژگی در مورد Apple Watch 8 Pro ابعاد و مقاومت بالای آن در مقابل ضربه به علت بهره بردن از بدنه تیتانیومی است. استحکام بالا باعث می‌شود که این ساعت برای ورزش‌های سخت مناسب‌ باشد و بدون هیچ مشکلی از آن بتوانید برای فعالیت‌های مختلف بهره ببرید. اندازه بزرگ‌تر فضای لازم را برای باتری بزرگ‌تر ایجاد می‌کند و به احتمال زیاد اکنون مشکلی باتری که در تمام ساعت‌های هوشمند اپل وجود داشت؛ قرار است در این محصول برطرف شود.

منابع مختلف اعلام می‌کنند از حیث ظاهر  اپل واچ جدید علاوه بر بهره از نمایشگر بزرگ قرار است که داری نمایشگری تخت باشد و تنها در لبه‌های آن مقداری انحنا مشاهده شود. صفحه‌نمایش این ساعت احتمالاً 1.99 اینچ و ابعاد بدنه آن 47 میلی‌متر که این موضوع باعث شده که با بزرگ‌ترین ساعت تولید شده توسط اپل مواجه باشیم. جالب است که بدانید در اپل واچ سری ۷ ابعاد نمایشگر ۱٫۷۷ اینچ است و با یک مقایسه کوچک متوجه تفاوت آن‌ها خواهیم شد.

ویژگی‌های دیگری که انتظار می‌رود آن را مدل پرو اپل واچ مشاهده کنیم تراشه s8، حالت کم‌مصرف برای بهبود شارژ دهی و حسگر اندازه‌گیری دمای بدن است که می‌تواند سطح سلامت کاربران را ارتقاء دهد. افرادی که قصد دارند سلامت خود را بهبود دهند، باید بدانند که احتمال دارد سیستم پایش پیاده‌روی و شنا نسبت به نسل قبل بهبود یابد و با محصول مناسب‌تری برای ورزش مواجه باشیم.

قیمت اپل واچ ۸ پرو

قیمت دقیق جدیدترین اپل واچ هنوز به طور رسمی اعلام نشده است؛ اما با توجه به اطلاعات مختلف انتظار می‌رود که قیمت 799 دلاری نسخه‌های تیتانیومی اپل واچ 7 بالاتر باشد و به همین دلیل عرضه این ساعت با قیمتی بین 799 تا 999 دلار به فروش برسد. در هفته آینده رویداد برگزار خواه شد که آن را به طور کامل پوشش خواهیم داد و شما تمامی اطلاعات این رویداد را می‌توانید در بخش خبرهای وبلاگ فروشگاه اپل استریت مشاهده کنید.تصویر اپل واچ 8 پرو

سخن پایانی

در روزهای آینده و  Far Out در تاریخ ۱۶ شهریور ماه به احتمال قوی کنار اپل واچ سری 8 و آیفون 14 شاهد عرضه سری پرو اپل واچ خواهیم بود. انتظار می‌رود که در ساعت اپل واچ سری ۸ شاهد ویژگی‌های همچون باتری حجیم، ابعاد بزرگ‌، حسگرهای جدید در کنار بهبود امکانات سلامت محور، شیشه و بدنه مقاوم در برابر ضربه باشیم؛ این ویژگی‌ها در کنار هم باعث می‌شوند که بتوانیم این ساعت را کامل‌ترین گجت پوشیدنی تولید شده توسط اپل بدانیم. اگر قصد دارید که با مشخصات و تفاوت‌های ساعت‌های اپل آشنا شوید؛ پیشنهاد می‌شود که به مقاله مقایسه اپل واچ ها مراجعه کنید.