واتس‌ اپ محبوب‌ترین مسنجر در سراسر دنیا است و افراد زیادی با اهداف کاری یا ارتباط با دوستان و آشنایان از این برنامه استفاده می‌کنند. برای همه پیش آمده است که پیامی بسیار مهم را  به شخصی ارسال کرده باشیم و منتظر پاسخ آن باشیم یا اینکه در شرایط خاص نیاز به تشخیص آنلاین بودن در واتس اپ آیفون باشد. برای مثال قصد دارید که به طور دائم زمان آنلاین بودن فرزندانتان را چک کنید و مطمئن شوید که بیش از حد این نرم‌افزار استفاده نمی‌کند یا پیام کاری ارسال به شخصی ارسال کرده باشید و منتظر مشاهده آن باشید.

در این هنگام اگر بخواهید بدون نصب برنامه این کار را انجام دهید باید به طور دائم به واتساپ خود مراجعه کنید که این امر بسیار وقت‌گیر و آزاردهنده است. به همین دلیل ما در اپل استریت قصد داریم به شما نرم افزار ردیابی آنلاین بودن در واتس اپ آیفون را معرفی کنیم تا این از طریق به محض آنلاین شدن فرد مورد نظر بتوانید به او پیام بدهید و همچنین به سؤالات مختلف شما همچون موارد ذیل پاسخ دهیم.

  • چگونه از آنلاین و آفلاین در واتس اپ آیفون باخبر شویم؟
  • بهترین نرم افزار تشخیص آنلاین بودن در واتس اپ چیست؟
  • با چه برنامه ای می توان متوجه شد که مخاطب در واتس اپ ایفون انلاین است؟

نرم افزاری برای فهمیدن آنلاین بودن در واتس اپ گوشی

برنامه تشخیص آنلاین بودن واتس اپ برای سیستم عامل ios

اگر شما نیاز به گزارش دقیقی در جهت تشخیص آنلاین بودن در واتس اپ نیاز دارید، چک کردن مداوم برنامه نیاز شما را برآورده نخواهد کرد و باید از یک نرم افزار برای این کار استفاده کنید، متأسفانه بسیاری از برنامه‌های موجود خوبی عمل نمی‌کنند به همین دلیل ما به شما نرم‌افزارهای سالم را معرفی می‌کنیم که بدون هیچ مشکلی به وسیله آن‌ها متوجه آنلاین بودن در واتس اپ بشوید.

 قبل از معرفی، باید این نکته را به شما یادآور شویم که اغلب برنامه‌هایی  که در اپ استور برای نحوه فهمیدن آنلاین بودن در واتس اپ طراحی شده‌اند تا مدت‌زمان محدودی رایگان هستند و برای استفاده طولانی مدت و دائم نیاز است که نسخه پریمیوم آن‌ها را خریداری کنید، البته ما راه‌‌حلی را برای شما مطرح می‌کنیم که تا چندین روز بتوانید مخاطب خود را رصد کنید و اثر محدودیت را کمتر حس کنید. اگر زمان زیادی در اینستاگرام و واتس اپ صرف می‌کنید، پیشنهاد می‌شود که بهترین روش دانلود ویدیو از اینستاگرام آیفون را نیز مطالعه بفرمایید.

برنامه چک کردن آنلاین بودن در واتس اپ آیفون

1. برنامه آنلاین یاب واتس اپ Wstat - Online Tracking

اولین نرم‌ افزار آنلاین یاب واتس اپ آیفون که به معرفی آن می‌پردازیم، Wstat است. این برنامه قادر است گزارش آنلاین بودن مخاطبین را به صورت گرافیکی به نمایش درآورد. این گزارش‌ها شامل اطلاعاتی درباره فعالیت یک کاربر واتس اپ در طول یک روز هستند، علاوه بر این شما می‌توانید بازه زمانی تعیین کنید تا گزارش را در این دوره خاص مشاهده کنید.

برنامه هر بار که شخصی در واتس اپ آنلاین یا آفلاین می‌شود به شما اطلاع خواهد داد، همچنین شما می‌توانید گزارش روزانه آنلاین شدن مخاطب را مشاهده کنید. مزیت دیگر نرم افزار Wstat این است که شما می‌توانید برای آن پین تنظیم کنید تا در آن هنگام بتوانید از داده‌ها محافظت کنید.

متأسفانه این  بدون ایراد نیست و برای اینکه بتواند به کار خود ادامه دهد، باید یک دوست را به زیر مجموعه نرم‌افزار بیفزایید. به همین دلیل برای والدینی که نیاز به کنترل فرزندان خود در واتس اپ دارند، بسیار مفید است و از طرفی دیگر ردیابی هم‌زمان چندین کاربر نیز امکان‌پذیر است و اگر ضعف ذکر شده برای شما آزاردهنده است، پیشنهاد می‌شود که نرم‌افزارهای دیگر لیست را نصب کنید.

برنامه تشخیص آنلاین و آفلاین شدن در واتساپ

2. نرم افزار هشدار انلاین شدن واتس اپ WhatStat Online&Offline Status

دومین نرم افزار تشخیص آنلاین بودن واتساپ آیفون WhatStat است که به شما اجازه می‌دهد که تا حداکثر سه کاربر را به طور هم‌زمان ردیابی و اعلانات آن را دریافت کنید. ویژگی دیگر این نرم‌افزار دریافت گزارش‌های با آمار بسیار دقیق و ارسال آن‌ها به‌عنوان یک فایل در ایمیل شما است.

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، این نرم‌افزار پولی است و با این حال به مدت 24 ساعت به صورت رایگان می‌توانید از آن استفاده کنید.

نرم افزار چک کردن فرزندان در واتس اپ

3. نحوه فهمیدن آنلاین بود با برنامه WA Report – Online Tracker

یکی دیگر از نرم‌افزارهای جذاب که با هدف فهم آنلاین بودن در واتس اپ در اپ استور قرار گرفته، WA Report است. این برنامه بسیار دقیق است و دارای قابلیت هشدار دادن آنلاین و آفلاین شدن در محبوب‌ترین پیام‌رسان دنیا است و در جهت تجزیه و تحلیل دقیق مخاطب، گزارش‌هایی در اختیار شما قرار می‌گیرد که از آن‌ها می‌توانید در جهت بررسی رفتار کاربر بهره ببرید.

در مورد معایب اپلیکیشن باید بگوییم که WA Report تنها در صورتی می‌تواند، داده‌های شخص مقابل را در اختیار شما قرار دهد که آن را بر روی گوشی شخص مقابل نصب کنید. همین موضوع سبب شده که این برنامه بیشتر برای نظارت بر فرزندان مناسب باشد برای دانلود کافی است بر روی این لینک کلیک کنید.


سایت تشخیص انلاین بودن واتس اپ برای اندروید، آیفون، ویندوز و مک

سایت تشخیص آنلاین بودن واتس اپ برای مک و ویندوز

اگر شما به آیفون خود دسترسی ندارید و یا تمایل دارید از طریق لپ تاپ مک و کامپیوتر هشدار آنلاین شدن واتس اپ را مشاهده کنید برای این کار کافی است، علاوه بر آیفون با هر دستگاهی که به مرورگر مجهز شده به سایت watools.io مراجعه کنید و بدون نیاز به داشتن حساب، تشخیص دهید که شخص مورد نظر آنلاین است یا آفلاین.

برای استفاده از این سایت کافی است که ابتدا کشور، شماره مورد نظر را انتخاب کنید و سپس شماره خود را در کادر وارد کنید. همچنین این سایت مذکور دارای بخش دیگری موسوم به WA Watcher است که پس از ایجاد حساب می‌توانید تا هشت ساعت به صورت رایگان و با دقت بالا در سیستم‌عامل اندروید، آیفون و ویندوز از آنلاین بودن اشخاص در پیام‌رسان واتس آپ مطلع شوید.


سخن پایانی

در این مقاله به روش های تشخیص آنلاین بودن در واتس اپ در صورت لست سین پرداختیم و بهترین نرم‌افزارها برای این کار را به شما معرفی کردیم تا صورت حضور مخاطب در واتس آپ با سرعت بالایی هشدار را دریافت کنید؛ اما تعدادی نرم‌افزارهایی ذکر شده دارای محدودیت زمانی بودند و تنها برای مدت خاصی مثلاً 24 ساعت می‌توانستید به ردیابی واتساپ آیفون بپردازید.

برای اینکه بتوانید از آن‌ها به طور دائم استفاده کنید باید هزینه بپردازید، اما در صورتی که در یک بازه زمانی کوتاه نیاز دارید که مخاطب خاصی را زیر نظر بگیرید، کافی است که از برنامه‌ها به صورت جداگانه و از هرکدام به مدت 24 ساعت استفاده کنید یا آن را بر روی حساب و دستگاه دیگری نصب کنید، تا از این طریق مدت‌زمان استفاده از برنامه را افزایش دهید.

این آموزش دائما بروز خواهد شد و در صورت عرضه برنامه کاملا رایگان و بهتر آن را در لیست قرار خواهیم داد. شما می‌توانید نظرات و سؤالات خود را در بخش کامنت با ما به اشتراک بذارید.